درباره ما

درباره ما

_

شرکت کاراب برج تجارت، به مدیریت جناب آقای مهندس مرتضی سلیمانی، فوق لیسانس مهندسی معماری با بیش از بیست سال سابقه فعالیت در زمینه های عمرانی و ساختمانی به عنوان یکی از شاخص ترین عاملین شناخته شده کناف ایران، با قرارداد عاملیت پخش و توزیع و اجرا مشغول به فعالیت می باشد.

این شرکت در راستای مباحث و مقررات ملی ساختمان، سازندگان و بازسازی کنندگان ساختمان (در متراژ های خرد و کلان) را به استفاده از سیستم های ساخت و ساز خشک (کناف) تشویق و ترغیب می نماید. از این رو می توان به مبحث 3 حفاظت ساختمان، مبحث 18 عایق بندی و تنظیم صدا، مبحث 19 صرفه جویی در مصرف انرژی اشاره کرد.

حفاظت ساختمان در برابر حریق

100%

با پوشش تیر و ستون ها با پنل های مقاوم در برابر حریق FR و یا پوشش ورمی پلاستر به صورت پاششی با استاندارد های معین، می توان به کد حریق مناسب از 30 الی 180 دقیقه دست یافت. ورمی پلاسر از دسته محصولات محافظ غیرعامل در برابر حریق می باشد که وظیفه اصلی آن محافظت از عناصر سازه ای ساختمان در برابر حریق است.

کاهش بارهای وارد بر ساختمان

100%

با استفاده از دیوار های جداکننده (در ای وال) می توان بار مرده ساختمان را کاهش داد، که این امر ساختمان را از نظر بار مرده نسبت به اجرای دیوار ماسونری (سنتی) سبک تر کرده و در برابر نیروی زلزله مقاوم تر می نماید.

عایق بندی صدا

100%

جهت جلوگیری از انتقال صوت به واحد های مجاور، می توان ا استاندارد های تعریف شده کناف عایق بندی مناسبی را طراحی و اجرا نمود. با اجرای دیوار و سقف های کناف و تایل های مینرال AMF آلمان و استفاده از پشم سنگ می توان به این مهم دست یافت.

صرفه جویی در مصرف انرژی

100%

این موضوع یکی از چالش های مهم جهان امروز است. در کشور ما نیز، بخش ساختمان حدود 40 درصد از کل مصرف انرژی را به خود اختصاص می دهد. با اجرای سیستم ساخت و ساز خشک (درای وال) و عایق پشم سنگ می توان از اتلاف انرژی در ساختمان جلوگیری کرد.

چارت سازمانی

_

مفتخریم که تیم ما از حرفه ای ترین و خلاق ترین افراد تشکیل شده است

با ما در ارتباط باشید

کد پستی

1968855151

فکس

021-88674299

پیام های خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید

_